Nejčastější otázky

Níže najdete odpovědi na vaše otázky

Ano, skládání kočárku je naprostou samozřejmostí. Pohodlně jej tedy naložíte do kufru auta, nebo uskladníte v garáži.

Ano, polohování je možné jednoduchou změnou náklonu sedačky v zadní části kočárku.

Ano, kočárky Josi Wismi jsou certifikované pro přepravu osoby v autě za předpokladu, že je vybaveno schváleným kotvicím systémem (např. AMF Bruns) za použití schválených bezpečnostních pásů.

 

Ano, kočárky Josi Wismi jsou odpružené a to již v základní verzi. Jízda v terénu je tedy mnohem komfortnější, než u kočárků, které odpružené nejsou.

Ano, pneumatiky se nafukují běžným způsobem jako u kola.

Ano, kromě samotných kočárků máme k dispozici katalog všech náhradních dílů a příslušenství. Stačí jen popsat, co se vám poničilo (např. při transportu).

Ano, samozřejmě. Během chvilky velmi komfortně připojíte kočárek ke kolu díky speciálnímu závěsu, s adaptérem Weber.

Výběr předního kola záleží pouze na Vás. V základním provedení je velké, outdoorové kolo. Můžete si však místo něj vybrat přední kolo malé, nebo ho jednoduše dokoupit a používat obě dvě. Výměna je naprosto jednoduchá a komfortní.

Základní výběr je ze tří barev, podkladem je šedá a k ní zelená, modrá a červená. Pokud však budete chtít například růžovou nebo fialkovou, není problém.

Ano, pokud si budete přát kočárek s pohonem zadních kol, je to možné ve variantě e-drive, která nabízí naprostou revoluci  a komfort pro doprovázející osobu

Máte další otázky?

Scroll to top